Дата публікації: 03.03.2014

Лесине свято – це незабутній подарунок і поетесі, і її нащадкам. 

Лесине свято – це незабутній подарунок і поетесі, і її нащадкам.
 
3 березня відбулася тематична лінійка, присвячена дню народження Лесі Українки за участю учнів 8 класу. Сценарій підготувала  Ірина Любомирівна Ващишин, вчитель української мови і літератури даної школи.
Надзвичайно цікавим був фактичний матеріал, підібраний на тематичну лінійку. Учні школи мали змогу поглибити знання про життєвий і творчий шлях волинської перлини – Лесі Українки. Вони дізналися про багатогранний талант цієї жінки, виявляється, що окрім поетичної творчості, вона робила переклади світової літератури десятьма іноземними мовами. Вражала виразність та урочистість читання поезій Лесі Українки.
Учні відкрили для себе Лесю ще й як майстриню вишивки, дізналися про рушник, який Леся власноруч вимережила і повісила на портрет Т. Шевченка на Чернечій горі у Каневі. 
Тематична лінійка, присвячена дню народження Лесі Українки була цікавою, змістовною, пізнавальною, це справжній подарунок на ювілей великої волинської дочки Прометея.                                                          
…Леся надзвичайно любить Україну. Цією любов’ю пронизана уся її творчість, яка є дуже натхненною, світлою, простою і високою водночас. Коли в залі звучали її вірші і пісні, я відчувала живу Лесину душу:
Будуть приходити люди
Вбогі  багаті,
Веселі й сумні,
Радості й тугу нестимуть мені, їм промовляти душа моя буде.
Дотягнутись до її висот…
Безумовно, Леся є прикладом для нас усіх, прикладом того, як треба жити, як треба цінувати кожну хвилину свого життя, радіти усьому прекрасному і дякувати Богу за кожен прожитий день.


Читати далі
Дата публікації: 15.02.2014

День Святого Валентина 

Я хочу вам розповісти про святкування в нашій школі Дня Святого Валентина. Цього року наше святкування було дуже цікавим. Учні 9-го класу підготували святкову програму. На свято були запрошені гості з інших шкіл, а саме: учні 9-го класу с.Чабарівка, с.Крогульці, с.Целіїв, с.Новий Нижбірок, с.Ст.Нижбірок. Ми радо зустріли гостей нашої школи, і провели їм чудову екскурсіє школою. Після чого всіх було запрошено в зал святкування свята. Святкування проходило в шкільному спортзалі. Також на святі були присутні вчителі та учні 10-11 класів. Святкова програма теж була не менш цікавою, дівчата декламували вірші про кохання. Для гостей та присутніх на святі проводилися конкурси та розваги, де наше вельмишановне журі оцінювало кожен конкурс за особливими критеріями. Учні нашої школи настільки креативні, що підготували КВН. Після закінчення святкової програми, гостей нашої школи було запрошено за святковий стіл. Після святкового столу, усі ми відправилися на дискотеку приуроченій дню всіх закоханих. Нажаль пришов час прощатися з нашими гостями, з якими за такий не великий період часу ми встигли подружитися. Гостям свято дуже сподобалося і вони покинули нас з хорошим настроєм. Хоча і минуло свято всіх закоханих, я бажаю вам, щоб любов у ваших серцях ніколи не погасла, і завжди була такою ніжною та щирою. Отож кохайте і будьте коханими! Адже без кохання життя просто не можливе! До нових зустрічей!
             Юля Лапановська (учениця 9-го класу)


Читати далі
Дата публікації: 14.02.2014

Cемінар ЗДВР 

13 лютого 2014 року на базі нашої школи  відбулось засідання проблемного постійно діючого семінару заступників директорів шкіл з виховної роботи на тему: «Упровадження компетентнісно-орієнтованого підходу та ІКТ у виховній роботі». Учасники семінару обговорили основні орієнтири сучасної системи виховання. Педагоги-виховники Галак Г.П. (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Коцюбинці), Гриньків М.М. (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Постолівка), Шараварська Г.М. (ЗОШ І-ІІІ ст.с.Клювинці) презентували свою роботу над реалізацією індивідуальних  курсових проектів.
Заступником директора з виховної роботи Рогою З.З. (спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів с.Васильківці) проведено практичне заняття із створення блогів педагогів-виховників загальноосвітніх закладів району та їх наповнення.


Читати далі