Дата публікації: 12.02.2014

Засідання районного клубу «Лідер»  

28 січня 2014 року відбулось засідання районного клубу «Лідер» на тему: «Роль учнівського самоврядування  в організації  дозвілля  дитячого колективу». Активісти району започаткували рух лідерів загальноосвітніх закладів району. Першим цю ініціативу втілив в життя голова учнівського комітету спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів села Васильківці, член районної ради старшокласників, Марчишак Святослав. Учнівське самоврядування школи спільно із дирекцією та педагогічним колективом запросили у свою школу для обміну досвідом роботи голів учнівського самоврядування шкіл району.
Для учасників засідання проведено екскурсію школою, організовано інтерактивну гру «Правовий всеобуч», презентовано роботу учнівського комітету школи. Активісти загальноосвітніх закладів  району взяли участь у відкритому діалозі «Плюси та мінуси у моїй діяльності».


Читати далі
Дата публікації: 10.02.2014

ІІІ епап олімпіади з інформаційних технологій 

8 лютого відбувся ІІІ епап олімпіади з інформаційних технологій. Наш район на цій обласній олімпіаді представляли і двоє наших учнів: Стельмах Тетяна (9клас) і Прокопчук Євгенія (10клас). Цього року завдання були підготовлені фахівцями із Дніпропетровщини. Хочеться відмітити високий рівень складності завдань у порівнянні з минулими обласними олімпіадами. Але незважаючи на це, наші дівчата достойно захистили честь району та і нашої школи. Прокопчук Женя здобула диплом ІІІ ступеня. Стельмах Тані нехватило один крок до ІІІ ступеня. Вітаємо обидвох дівчат, адже вони показали високий рівень власної підготовки. Але не варто зупинятися... є ще над чим працювати до наступного року...


Читати далі
Дата публікації: 31.01.2014

Команда « Буревісник» зайняла ІІ місце 

31 Січня 2014р. команда « Буревісник» зайняла ІІ місце у районних змаганнях  з баскетболу. Участь брали такі учні: Гуменюк С., Осарчук В., Папура Б.,Риндяк О., Калугін Я.,      Пилипів П., Бружина І., Олійник Н., Процишин І, Волошин Ю.

Читати далі