Дата публікації: 20.01.2014

Перемога на обласній олімпіаді з інформатики 

    Минулий тиждень подарував нам двох призерів обласного рівня.
    Вітаємо з перемогою на обласній олімпіаді з інформатики:
        Хортика Михайла, учня 9 класу, диплом III ступеня.
        Слободяна Романа, учня 10 класу, диплом III ступеня.

 

Дата публікації: 08.01.2014

Результати всесвітнього дослідження освіти в різних країнах  

Оголошено результати всесвітнього дослідження освіти в різних країнах

Результати четвертого глобального рейтингу освіти PISA виявилися доволі неочікуваними. Азійські школярі випереджають своїх європейських ровесників у навчанні. Вивчалися успіхи 15-річних школярів iз 65 країн світу.

Перше місце дісталося школярам зi Шанхая. До п’ятірки лідерів також потрапили учні Сiнгапуру, Тайваню, Японії, Південної Кореї. Чи дозволяє це говорити про нове “азійське диво”? Бо, наприклад, ще якихось 30 років тому в Китаї частка охоплених повною середньою освітою становила всього 12%!

Читати далі
Дата публікації: 02.01.2014

Тренінг вчителів по програмі Intel 

  Сьогодні стартував тренінг для вчителів нашої школи по програмі Intel® «Навчання для майбутнього»
З 2 по 11 січня вчителі нашої школи беруть участь у тренінгу по програмі Intel® «Навчання для майбутнього» 10 версія, в рамках співпраці в Національному проекті «Відкритий світ».
Як вже було згадано у попередніх публікаціях на сайті, наша школа прийняла участь у ІІ етапі конкурсу  «Відкритий світ» і увійшла до зеленої категорії, тобто ми – переможці. Але перемога тягне за собою активне використання вчителями і учнями Інтернет-ресурсів, більш детальне заглиблення педагогів у принципи справедливого оцінювання, багатовекторності навчання учнів з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.
Для учасників цей тренінг надзвичайно актуальний, прогресивний та насичений як і будь-який тренінг по програмі Intel.
Зрозуміло, що сьогодні сучасний вчитель у сучасній школі не може залишитися за «бортом», вчитель повинен йти в ногу з новими принципами навчання.
Програма Intel® «Навчання для майбутнього» одна з найбільш масштабних міжнародних освітніх програм корпорації Intel. Сьогодні охоплює більше 6 млн. вчителів з понад 50 країн світу. – Це найбільша спільна ініціатива Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти МОН України, ЦІППО АПН України, ОІППО, ОУОН ОДА та корпорації Intel щодо перепідготовки педагогічних кадрів з ІКТ та новітніх педагогічних технологій, яка уможливлює підготовку школярів до знань XXI сторіччя та надає їм необхідні навички.
Детальніше можна прочитати тут: http://www.iteach.com.ua

Читати далі