Дата публікації: 18.12.2013

Змагання з баскетболу 

              17.12.2013 р. відбулися міжшкільні зональні змагання з баскетболу на базі ЗОШ І-ІІІ  ступенів с. Новий Нижбірок. Ми змагалися з учнями з с.Новий Нижбірок, с.Яблунів, с.Гадинківці, с.Коцюбинці,
             Із нашої школи були сформовані дві команди з хлопців і дівчат. Із вчителем фізкультури Миць Іриною Ігорівною ми дружньо вирушили на змагання. Нас радо зустріли учні школи с. Новий Нижбірок і провели нас у спортивний зал.
            Спочатку змагання відбулися між дівчатами вищезгаданих шкіл і закінчилися нашою перемогою. Після невеликої перерви розпочали змагання хлопці,  і знову ми виграли. Під час змагань за нас вболівали наші однокласники. Ми вдячні їм за підтримку. Вітаємо обидві наші команди з перемогою.

Читати далі
Дата публікації: 16.12.2013

Районний Семінар з іноземної мови 

     13 грудня в нашій школі був проведений районий семінар з англійсько мови.
     Вчителі іноземних мов: Марчишак Л.Г. , Білоус Г.М. та Петрашко К.І. спільними зусиллями підготували виховний захід “Christmas is comming” в якому були задіяні учні 4-11 класів. Також Марчишак Л.Г. та Білоус Г.М. провели відкриті уроки у 2-му і 9-му класах.
     Нашу школу відвідали 18 вчителів з різних куточків Гусятинського району на чолі з Гулик Аллою Теодорівною.
     Окрему подяку висловлюють вчителі іноземних мов директору школи Байталюк С.А. , педагогічному колективу та учням школи за підтримку і допомогогу в підготовці до семінару.

Читати далі
Дата публікації: 06.12.2013

Наші перемоги… 

     У четвер, 5 грудня, відбулось оголошення переможців конкурсу «2000 шкіл» ІІ етапу Національного проекту «Відкритий світ».
     Наші надії були немарними, так як серед переможців конкурсу і наша школа. Всіх учасників журі розділило на різні категорії. Наша школа увійшла до зеленої категорії, тобто ми - переможці, до жовтої категорії увійшли школи, котрі не надіслали повного пакету документів. Таким школам організатори конкурсу надали можливість до 12 грудня надіслати документи, яких не вистачає. Так, що чекаємо на обіцяне мультимедійне цифрове обладнання…
                                                          Вітаємо усіх учнів та вчителів з перемогою.