Дата публікації: 07.03.2014

Вшанування  ювілейного дня народження Великого Кобзаря 

З метою вшанування  ювілейного дня народження Великого Кобзаря, вивчення та популяризації його творчої спадщини  7 березня 2014 року класними керівниками 1-11 класів були проведені   тематичні уроки: «В нашій землі Кобзар мандрував» (для 1-4 класів), «Шевченкові дороги на Волині» (для 5-8 класів), «Стояв Тарас на Лавровій горі» (для 9-11 класів). 


Читати далі
Дата публікації: 05.03.2014

Діти Просять Миру Сьогодні, 5 березня,  усі учні та працівники школи вийшли на акцію «Діти за мир в Україні!». Важко в наш час повністю  відати себе навчанню, коли у грудях затаївся страх перед розколом держави, перед кровопролиттям та загрозою війни. Тому на великій перерві під державними і шкільними прапорами  з плакатами в руках ми намагалися  показати, докричатися, достукатися до людського здорового глузду . Почуйте нас! 
МИ, ДІТИ, НЕ ХОЧЕМО ВІЙНИ В УКРАЇНІ!
МИ ТІ, ХТО ХОЧЕ ЖИТИ В МИРІ ТА СТАБІЛЬНОСТІ!
МИ ПРОТИ ЗАСТОСУВАННЯ СИЛИ І ПРОВОКАЦІЙ!
Бо  уже не можемо дивитися на те, що відбувається в Україні! Несила переглядати новини і передачі, які майорять страшними кривавими картинами!   Лягати ввечері спати, не знаючи яким буде завтрашній день! Боятися вмикати зранку телевізор, щоб не почути  страшного слова «війна»! МИ ЗА ЦІЛІСНІСТЬ ДЕРЖАВИ!
МИ ЗА МИР!

Читати далі
Дата публікації: 04.03.2014

Засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів 

    4 березня у нашій школі відбулося засідання обласної творчої групи вчителів початкових класів на тему " Використання ІКТ при формуванні та розвитку особистості молодшого школяра".
    Учасників семінару гостинно зустріли учнівський та педагогічний колективи, а також завройво Кащишин О.А., завідувач райметодкабінету Цвігун Г.Й.,методист РМК Зубрицька Л.М, методист РМК Мельничук Р.Б.
    Під час теоретичної частини вчителі і методисти поділились досвідом робити щодо використання інноваційних технологій навчання. Методист ОКІППО лабораторії з дошкільної та початкової освіти Коненко Л.Б.,та Повняк О.І. методист Центру ІКТ роз'яснили позитивність використання Google-служби Blogger, навчили створювати Gmail-акаунта.
    Логічним продовженням семінару став майстер-клас створення слайдової презентації (Пріян Т.М.,вч.1 класу ЗОШ I-III ст. с.Товсте Гусятинського р-ну)
    Приємним етапом семінару було свято "Весна у серденьку бринить". Підготували це свято учасник обласної творчої групи вч. початкових класів Гайда С.М.,а також Гедзик Г.Р. педагог організатор, Ганзола Н.В. вч. музичного мистецтва.
    Вчителі, які були присутні, відмітили ефективність семінару, подякували за корисну інформацію, яку вони планують використовувати у своїй педагогічній діяльності.


Читати далі