Головна < Навчання
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 100% [1 Голос]

Кадрове забезпечення навчального процесу 

Навчально-виховний процес в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням  інформаційних технологій та технологічних дисциплін с. Васильківці спрямований на формування в учнів умінь і навичок практичного мислення, активного, свідомого професійного самовизначення та встановлення особистості з урахуванням своїх можливостей та індивідуальних особливостей і кон’юнктури ринку праці для повноцінної самореалізації в професійній діяльності.

Основою професійного самовизначення є самопізнання та об’єктивна самооцінка індивідуальних особливостей, співставлення своїх професійно важливих якостей, можливостей з вимогами професій та кон’юнктурою ринку праці.

Станом на 01.02.2012 року у школі 12 класів, у яких навчається 190 учнів. Педагогічний колектив складають 30 педагогів, 28 з яких мають вищу освіту, двоє  - звання «Вчитель-методист», двоє - «Старший вчитель», двоє - «Відмінник освіти», четверо нагороджені Почесними Грамотами МОН України, вісім вчителів  вищої категорії, сім - І кваліфікаційної категорії, шість - ІІ кваліфікаційної категорії, 7 - спеціалісти.

Указом Президента України від 30.09.2011 року №958/2011 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» почесні звання: «ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ» присвоєно вчительці математики Дутці Вірі Степанівні. 

На даний час педколектив працює над проблемою: «Підвищення професійної майстерності педагогічних працівників та якості навчально-виховного процесу через удосконалення системи науково-методичної роботи на основі інформаційних та телекомунікаційних технологій».