Головна < Навчання < Хореографічна студія "Мрія"
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 23% [3 Голоса (ів)]

Хореографічна студія "Мрія" 

01.01 2012 року в  спеціалізованій школі І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с.Васильківці почала діяти дитячо-юнацька хореографічна студія «Мрія» під керівництвом 

ДЕРЕВОРІЗ ОКСАНИ ВАСИЛІВНИ

в якій займають 40 учнів навчального закладу.  

Мета, завдання та функції дитячо-юнацької хореографічної студії «Мрія»:

  1. 1. Розкрити перед дитиною світ танцю, його красу, навчити показувати в рухах його характер, передавати відповідний настрій, ознайомити дітей з засобами музичної виразності, прищепити основні навички в умінні слухати музику, передавати в рухах її ритм, динаміку, сприяти правильному фізичному загальному розвитку, ретельно підготувати учнів ( за допомогою програмного комплексу вправ) подальшому навчанню танцю за основною програмою.
  2. 2. Основними завданнями дитячо-юнацької хореографічної студії «Мрія» є популяризація інтересу до хореограічного мистецтва, залучення до участі в колективі якомога більше дітей.
  3. 3. Укріплення м’язів, розвиток природної грації, вироблення правильної постановки всіх частин тіла, максимальний розвиток природних даних, виправлення недоліків тіла ( якщо такі є), розвиток елементарної координації рухів, підготовка до роботи ніг у виворітному положенні, вивчення елементів класичного, народно-сценічного, бального та сучасного танців у «чистому вигляді», у комбінаціях та хореографічних постановках, ознайомлення з технікою стрибка та обертів, розвиток музикальності та виразності виконання, творчих здібностей дітей, їхньої уваги та фантазії.
  4. 4. Здійснення організаційно-методичної роботи.
  5. 5. Організація академпоказів та  творчих показів роботи колективу за звітній період.
  6. 6. Використання інших форм творчої, групової, індивідуальної роботи та організація дозвілля населення.
Наші досягнення на заняттях
МОЛОДША ГРУПА
СЕРЕДНЯ ГРУПА