Головна < Новини < Васильковецькі випускники знають, чого хочуть

Блог Стінгазета 


Дата публікації: 05.05.2012

Васильковецькі випускники знають, чого хочуть 

Майбутній фах вже обрало семеро учнів з першого випуску Васильковецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням  інформаційних технологій та технологічних дисциплін. 

Напередодні останнього дзвоника з одинадцятикласниками та їх батьками зустрівся голова Ради директорів «Мрія Агрохолдинг» Іван Гута. Він поспілкувався з дітьми та дізнався про їхні планами на майбутнє.

Як виявилось, семеро учнів хочуть навчатися у Подільському аграрно-технічному університеті. Троє прагнуть здобути фах агрономів, ще троє — опанувати спеціалізацію «Енергетика та електротехнічні системи в АПК» та один школяр — «Облік та аудит».

Щоб діти та їх батьки змогли краще ознайомитися із цим закладом, 27 квітня «Мрія Агрохолдинг» організувала для них поїздку в Камянець-Подільський на День відкритих дверей ПДАТУ.

Васильківчани оглянули навчальні корпуси університету, гуртожитки, посілкуватися з першим проректором закладу, доцентом Віктором Дуганцем. Він розповів абітурієнтам про особливості навчання в закладі та порадив старанно готуватися до ЗНО, адже в ПДАТУ потрапляють кращі з кращих.  

«Діти та їхні батьки були дуже задоволені цією поїздкою. Для них це стало хорошим стимулом якнайкраще закінчити школу і отримати високі бали на ЗНО», — розповіла директор Васильковецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Світлана Байталюк.

До слова «Мрія Агрохолдинг» тісно співпрацює з Подільським аграгно-технічним університетом. Нещодавно на базі компанії відбувся семінар «Організація обліку, контролю, бюджетування, внутрішньої та фінансової звітності».

Результатом цього заходу стало підписання договорів про співпрацю агрохолдингу «Мрія» та кафедр «Обліку і аудиту», «Фінансів та кредиту» ПДАТУ. Також «Мрія» запросила студентів закладу на літнє стажування.