Головна < Новини < Васильковецькі випускники знають, чого хочуть

Блог Стінгазета 


Дата публікації: 03.09.2012

Сучасна школа отримала 50 нетбуків від «Мрії»  

Минулої суботи у Васильківцях було справжнє свято, адже крім безлічі привітань та квітів була ще й купа подарунків. Цьогоріч 50 учнів 5-х і 10-х класів до першого вересня отримали сучасні нетбуки. Так, з Днем знань школярів вітала компанія «Мрія». 

«Учні потребують уваги, саме тому  ми неймовірно вдячні за допомогу, адже лише завдяки їй можна розвивати школу, виховувати морально здорове покоління»,  − стверджує директор школи Світлана Анатолівна Байталюк.

До першого навчального дня відкрився й веб-сайт школи, за допомогою якого учні зможуть отримувати ще більше інформації про події, що відбуваються в їхньому начальному закладі. 

«Мрія Агрохолдинг» створює доступ до сучасних умов освіти в регіонах присутності компанії – Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Львівській областях. У 2011- 2012 роках 422 шкіл стали учасниками проектів модернізації західноукраїнських закладів освіти. 


Таким чином, школи було оснащено сучасними інформаційними матеріалами, комп’ютерною та інформаційною технікою, доступом до мережі Інтернет. Окрім цього, компанія підвищила енергоефективність 76 шкіл регіону: замінюючи старі вікна на сучасні пластикові, встановлюючи та модернізуючи системи опалення, утеплюючи фасади, тощо. У 93 школах поліпшено гігієнічно-побутові умови: встановлено санвузли, проведено ремонт приміщень, закуплено спеціалізовані учнівські меблі. Задля підвищення в регіоні культури здоров’я та спорту відремонтовано спортивні зали, побудовано та реконструйовано спортивні площадки, закуплено новий спортінвентар. 

«Ми створюємо доступ школярам до сучасної освіти, матеріалів, технологій. Інвестиція у дітей – це інвестиція у розвиток українського села, його соціально-економічне відродження та майбутнє. Через 15 років ми хочемо зустріти цих же школярів освіченими, здоровими та успішними, що працюють для добробуту свого краю, своєї держави», - зазначив Владислав Луговський, директор з виробництва «Мрія Агрохолдинг».


Один з найбільших соціальних проектів компанії – модернізація школи у Васильківцях, де знаходиться центральний офіс компанії. Так, минулого року агрохолдинг  протягом 3 літніх місяців повністю реконструював школу.

Школярі дякують за турботу якнайкраще, вони перемагають, відстоюють честь школи та району. Так, минулого навчального року брали участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін і вибороли 5 призових місць. Організація спортивних занять та мистецьких гуртків також на високому рівні. У школі започатковано роботу з волонтерами, які на певний час приїздять до села, щоб передати свої знання та вміння дітям. На сьогодні у школі працюють волонтери з Києва в хореографічній студії «Мрія» та майстерні писанкарського мистецтва.

Учні охоче демонструють таланти та мають успіх не лише в своєму селі та районі, а навіть в області та в державі загалом.