Головна < Новини < Миколая

Блог Стінгазета 


Миколая 

 За допомогою до святого Миколая люди звертаються за найважчих обставин у житті. Поросят допомоги та захисту. Якщо вірити у святого Миколая – чудеса обов'язково збуваються.

 

Найсмачніше й найприємніше на День святого Миколая – подарунки. За традицією, добрий дідусь Святий Миколай приносить подарунки у ніч із 18 на 19 грудня – кладе дари під дитячі подушки або в чобітки, щоб на ранок малюки могли зрадіти довгоочікуваним подаруночкам. Подарунки від святого Миколая отримують тільки слухняні дітлахи. Згідно з повір'ям, святий Миколай спостерігає за дитиною протягом року, записуючи хороші й погані вчинки у свою чарівну книжечку.

 

У переддень свята святий Миколай приходить у дім малечі в супроводі своєї свити – двох ангелів і двох чортиків, що нагадують святому про хороші й погані вчинки малюка. Також розповідають, що напередодні свята святий Миколай випікає зірочки на дарунок дітям. Потрапляючи в мішок святого Миколая, зірочки стають схожими на свого майстра – тому подарунки, які діти знаходять уранці, називають миколайчиками.

Вже стало доброю традицією у школі відзначати цей день театралізованою виставою. Ось і цього року 18 грудня батьки, гості, діти мали змогу поринути у святкове дійство, зустрітися з казковими героями, слідкувати за їхніми пригодами. І все це супроводжувалося піснями і танцями. Кульмінацією ж свята був прихід святого Миколая. В його честь пролунали вірші і пісні. Особливо зворушливими були звернення до святого Миколая найменших гостей. І, звичайно, яке свято без солодких дарунків, що їх з рук святого Миколая отримали всі учні школи.