Головна < Роботи Учнів < Проект "Віртуальний Музей" < Всеукраїнський етап 28 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 100% [1 Голос]
Дата публікації: 05.05.2014

Всеукраїнський етап   28 Міжнародного  чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач 

Вчора, 4 травня 2014 року відбувся ІІІ етап – національний фінал. У ньому брали участь і учні нашої школи: Ванат Вікторія, Мельник Марія, Гута Роксолана, Хортик Михайло.
Ще у грудні стартував Всеукраїнський етап   28 Міжнародного  чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач. Організацію та проведення Всеукраїнського етапу  забезпечує Центральний організаційний комітет, який діє на базі  Вінницького міського Центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору.
Конкурс  відбувається  під егідою та за завданнями Міжнародного комітету математичних змагань (м. Париж, Франція) у чотири етапи:
         I етап   –  чвертьфінал (заочний тур:  грудень - до 25 січня 2014р.);
         II етап – півфінал (очний тур у березні);
         III етап – національний фінал (очний тур у травні);
         IV етап – міжнародний  суперфінал  (традиційно проводиться в м. Парижі протягом двох днів наприкінці  серпня). 
 
Хоча вчорашній етап не став для нас втішним, адже до відбіркового турніру в Париж наші діти не пройшли, але ВОНИ ВЖЕ ПЕРЕМОЖЦІ. Так як поряд з ними були учні фізико-математичних ліцеїв з усієї України, і зрозуміло, що боротьба була досить запекла, і вчора суперник був сильнішим...
Дякуємо агрохолдингу «Мрія», за організацію цієї поїздки в Вінницю.