Головна < Роботи Учнів < Віртуальні екскурсії
Дата публікації: 02.06.2014

Щоб у кожному селі і місті України були такі гарні школи і садочки як у Васильківцях! 

Щоб у кожному селі і місті України були такі гарні школи і садочки як у Васильківцях!
Сьогодні, 02.06.2014 року, у спеціалізованій школі І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с.Васильківці та Васильковецькому ясла-садку «Сонечко» з робочим візитом побували заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Міхно Наталія Володимирівна та заступник директора департаменту освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Піхурко Оксана Віталіївна, які ознайомились з основними напрямками роботи даних закладів освіти. Приємним здивуванням для Наталії Володимирівни та Оксани Віталіївни стало матеріально – технічне забезпечення дошкільного і загальноосвітнього навчальних закладів, різноспектровість у роботі педагогів з школярами та дошкільнятами. Вони переказали найщиріші слова подяки нашим меценатам – родинам Гутів та Ковалів за сприяння у навчанні і вихованні підростаючого покоління, відзначили актуальність вибору спеціалізації для школи у сільській місцевості. На прощання наші гості висловили своє бажання - щоб у кожному селі і місті України були такі гарні школи і садочки як у Васильківцях!  


Читати далі
Дата публікації: 01.06.2014

Випискний 2014 р. 

1 червня школа схожа на осіннє дерево, від якого відриваються і відлітають назавжди 10 яскравих, неповторних листочків. Що чекає їх в майбутньому? Як складеться їхня доля?
До школи прийдуть нові діти і вона, як турботлива мати, буде виховувати їх, навчати, наставляти і випускати в життя.
Дорогі випускники! Запамятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій та сподівавнь.
Життя-це шанс.Скористайся ним!
Життя-це краса. Милуйся нею!
Життя-це мрія. Здійсни її!
Життя-це виклик. Прийми його!
Життя-це обовязок. Виконай його!
Життя-це скарб. Бережи його!
Життя-це любов. Насолоджуйся нею!
Життя-це удача. Шукай цю мить!
Життя таке чудове. Не марнуй його!
Це твоє життя. Бережи його!

     Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце віддати людям. Не заплямуйте доброго імені свого роду, честі школи, котра дала вам путівку в життя.
          Щасливої вам дороги!Читати далі
Дата публікації: 05.05.2014

Всеукраїнський етап   28 Міжнародного  чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач 

Вчора, 4 травня 2014 року відбувся ІІІ етап – національний фінал. У ньому брали участь і учні нашої школи: Ванат Вікторія, Мельник Марія, Гута Роксолана, Хортик Михайло.
Ще у грудні стартував Всеукраїнський етап   28 Міжнародного  чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач. Організацію та проведення Всеукраїнського етапу  забезпечує Центральний організаційний комітет, який діє на базі  Вінницького міського Центру з інтеграції до європейського та світового освітнього простору.
Конкурс  відбувається  під егідою та за завданнями Міжнародного комітету математичних змагань (м. Париж, Франція) у чотири етапи:
         I етап   –  чвертьфінал (заочний тур:  грудень - до 25 січня 2014р.);
         II етап – півфінал (очний тур у березні);
         III етап – національний фінал (очний тур у травні);
         IV етап – міжнародний  суперфінал  (традиційно проводиться в м. Парижі протягом двох днів наприкінці  серпня). 
 
Хоча вчорашній етап не став для нас втішним, адже до відбіркового турніру в Париж наші діти не пройшли, але ВОНИ ВЖЕ ПЕРЕМОЖЦІ. Так як поряд з ними були учні фізико-математичних ліцеїв з усієї України, і зрозуміло, що боротьба була досить запекла, і вчора суперник був сильнішим...
Дякуємо агрохолдингу «Мрія», за організацію цієї поїздки в Вінницю.
 

Читати далі
Дата публікації: 18.04.2014

Світ писанкарства… Дивний і безмежний…  

      Світ писанкарства… Дивний і безмежний… У його полоні учні нашої школи живуть вже третій рік. Завдяки співпраці навчального закладу з волонтером із Києва, народним майстром мистецтв України Юлією Юріївною Горобей, школярі пізнають глибини і секрети, неповторність і чарівність творення Великодньої писанки. На жаль, багато людей думають: «яйце як яйце», але це не так. Своїми витоками писанкарство сягає сивої давнини та відбиває уявлення наших предків про навколишній світ. Мова їх орнаментів – це мова добра, оберегу та миру. Прислухаймося до неї, приєднаймо свої руки і серця у символічному колі, в центрі якого найпрекрасніша писанка Всесвіту – Земля.
    Наші захоплення не залишають байдужими і гостей школи.
    Минулого літа, на запрошення нашого мецената, Героя України, васильківчанина Івана Миколайовича Гути, школу відвідав начальник департаменту культури Тернопільської облдержадміністрації Григорій Платонович Шергей. Він був приємно подивований, що звичайна сільська школа має «Писанкарську майстерню», ще й яку! Побачене його наштовхнуло на думку, щоб учні школи, разом з майстринею, сформували пано з писанок, які характерні для Тернопілля, та подарували його Коломийському музею писанки.
     17 квітня 2014 року…І ось ми в дорозі… Делегацію школи представляли наша волонтер-писанкарка Юлія Юріївна Горобей, директор спеціалізованої школи І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с.Васильківці Гусятинського району Тернопільської області Байталюк Світлана Анатоліївна, вчитель трудового навчання та образотворчого мистецтва навчального закладу Сисак Ігор Омелянович та найкращі юні писанкарі, яких вибрала майстриня Цвинтарна Люда (5 клас), Ситник Денис (6 клас), Гедзик Аджеліна (7 клас) і я, Стельмах Таня (9 клас). Наш подарунок їде у КОЛОМИЮ у єдиний у світі музей «Писанки»!  Наша творча мама Юлія Юріївна сформувала картину з писанок нашого краю, яку ми і подарували  диво-музею.
Я ніколи не могла подумати, що у такому, як здається на перший погляд, маленькому яєчку, може поміститися такий великий музей. Нас дуже гостинно прийняли господарі на чолі з директором закладу Ткачук Ярославою Юріївною, кожному юному писанкарю підготували солодкий подарунок, для нашої «Писанкарської майстерні» – гуцульські писанки та книгу про музей, а для всієї делегації – дивовижні екскурсії музеєм «Писанки», Національним Музем Народного Мистецтва Гуцульщини та Покуття і майстер-клас з виготовлення великодніх пташок. Мандруючи залами музеїв, було відчуття, наче ми опинилися у минулому Гуцульщини та Покуття.
     Наша поїздка була дуже насиченою і мені хочеться розповідати й розповідати всім про столицю гоцульщини - чудове містечко Коломию. Усіх вражень просто не передати словами. Тому, я просто раджу всім відвідати місто Коломию і, обов’язково, у самому серці писанкарства помилуватись дивами цього сакрального мистецтва, а також, погордитися тим, що і наша школа вписала свою сторінку в історію музею. Адже – краще раз побачити, а ніж сто разів почути!
     Учениця 9 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін с.Васильківці Гусятинського району Тернопільської області Стельмах Таня.

Читати далі
Дата публікації: 29.03.2014

Прибирання 

   29 березня усі учні школи долучилися до Всеукраїнської акції - Дня довкілля, щоб прибрати територію рідної школи.   
   Весняне сонечко додавало нам натхнення і хотілося, не лише  площу біля школи, а весь світ змінити на краще: очистити, підмести, підбілити.   А як приємно по завершенні роботи стати і милуватися результатами своєї праці. 
   Канікули весняні підбігають кінця, а початок нової чверті пророкує нам цікаве, веселе, жваве шкільне життя в яке хочеться влитися якнайшвидше.
Ванат Вікторія, 7 клас.
 

Читати далі