Головна < Школа
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 95% [2 Голоса (ів)]

Васильковецька школа сьогодні 

Васильковецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням  інформаційних технологій та технологічних дисциплін є правонаступницею загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Васильківці.  

У відповідності до рішення сесії  Васильковецької сільської ради, навчальний заклад знаходиться у власності територіальної громади с. Васильківці  Гусятинського району Тернопільської області. Він розташований за адресою вул. Незалежності 61, поштовий індекс: 48257, тел. (03557) 6-31-36.

У своїй діяльності школа керується Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 року № 964, власним Статутом, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, іншими нормативно-правовими актами.

Соціальна інфраструктура школи включає:

  • навчальний корпус загальною площею 2160,33 м. кв.;
  • пришкільний спортивний майданчик, спортивний і танцювальний зали;
  • ігрову кімнату для молодших школярів;
  • навчально-виробничу майстерню;
  • господарські будівлі;
  • 16 предметних кабінетів;
  • кабінет  практичного психолога;
  • кабінет волонтера;
  • сучасні адміністративні приміщення;

На даний час локальна комп’ютерна мережа школи об’єднує 64 персональних комп’ютери, підключені до системи INTERNET. Є два кабінети на 37 дисплейних місць — «Інформаційних технологій та основ роботи на ПК» та «Кабінет основ ринкової економіки і підприємництва», лабораторія інтерактивного навчання та технології комп’ютерної обробки інформації на 19 дисплейних місць, 2 навчальних приміщення, оснащені сучасними мультимедійними ПЕОМ, 8 ПК — для адміністративного обслуговування.

Лабораторія інтерактивного навчання та технології комп’ютерної обробки інформації працює на основі ліцензійних програмних забезпечень "Діалог NIBELUNG", "NOTEBOOK", які дозволяють педагогам всіх спеціальностей максимально ефективно використовувати навчальний час, додають новий імпульс процесу навчання, збагачують заняття мультимедійним змістом без використання додаткового обладнання, надають учням більше матеріалу для вивчення і розширення вибору матеріалу для самостійної роботи, розширюють можливості старшокласників вільно спілкуватися з викладачем, не турбуючи інших, надають необхідні інструменти для ефективного інтерактивного контакту.

Протягом 2009-2011років керівництво Агрохолдингу «Мрія» подарувало сучасні нетбуки 84-ом школярам, 15-ти учням та 19-ти педагогам персональні комп’ютери. Всі вчителі навчального закладу пройшли заочні курси Microsoft Digital Literacy.

Значна роль у забезпеченні продуктивності навчального процесу належить бібліотеці школи, книжковий фонд якої становить близько 9264 примірників (до 2080 - підручники та навчальні посібники). 

Для медичного обслуговування учнів, вчителів і співробітників з вересня 2011 року функціонує спеціально обладнаний кабінет медсестри.

У школі працює їдальня на 96 посадочних місць, яка забезпечена сучасним технологічним обладнанням.