Головна < Школа < Колектив < Педагогічний колектив
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 100% [1 Голос]

Якість навчання забезпечують досвідчені кадри 

Навчально-виховний процес в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням  інформаційних технологій та технологічних дисциплін с. Васильківці спрямований на формування в учнів умінь і навичок практичного мислення, активного, свідомого професійного самовизначення та встановлення особистості з урахуванням своїх можливостей та індивідуальних особливостей і кон’юнктури ринку праці для повноцінної самореалізації в професійній діяльності.

Досягнення цієї високої мети забезпечує педагогічний колектив Васильковецької спеціалізованої школи, який складається з 30 педагогів, 28 з яких мають вищу освіту, двоє — звання «Вчитель-методист», двоє — «Старший вчитель», двоє — «Відмінник освіти», четверо нагороджені Почесними Грамотами МОН України, вісім вчителів вищої категорії, сім — І кваліфікаційної категорії, шість — ІІ кваліфікаційної категорії, 7 — спеціалісти.
 Указом Президента України від 30.09.2011 року №958/2011 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» почесне звання: «ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ» присвоєно вчительці математики Дутці Вірі Степанівні.

Педагоги школи прагнуть постійно вдосконалюватись. Декілька років поспіль педагогічний колектив школи працює над реалізацією проблеми: «Підвищення професійної майстерності педагогічних працівників та якості навчально-виховного процесу через удосконалення системи науково-методичної роботи на основі інформаційних та телекомунікаційних технологій».

Згідно рейтингової оцінки результатів роботи спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням  інформаційних технологій та технологічних дисциплін с. Васильківці у 2011/2012 н.р. педагогічний колектив школи зайняв ІІ місце.