Головна < Школа < Колектив < Заслужений вчитель
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0% [0 Голоса (ів)]

Таємниця педагогічного успіху від заслуженої вчительки 


Гордістю Васильковецької спеціалізованої школи є Дутка Віра Степанівна – вчитель математики, педагог із 43-річним стажем і єдина на весь заклад володарка титулу «Заслужений вчитель України».

Народилася Віра Степанівна в селі Вільхівчик 4 серпня 1951 року. Після закінчення Гусятинської середньої школи (1968) працювала старшою піонервожатою Малолуцької середньої школи, а з листопада 1969 – вчитель математики Калагарівської восьмирічної школи. У серпні 1970 призначена на посаду вчителя математики у загальноосвітню школу с.Васильківці. В 1976 році закінчила Тернопільський педагогічний інститут.

Протягом багаторічної педагогічної діяльності вона досліджує проблему «Диференціація навчання як засіб підвищення знань учнів, основа їх творчого розвитку». За сумлінну роботу в справі навчання і виховання підростаючого покоління нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти УРСР (1987).

Найкращим показником наполегливої роботи вчительки є досягнення її учнів.

В 1991 році учень 8 класу Андрій Гута переміг у ІІ етапі та брав участь у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, навчався у фізико-математичному ліцеї при Київському національному університеті імені Т.Г. Шевченка.

За результатом атестації педагогічних працівників вчительці встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» (1991).

У 1997 році учень 8 класу Назар Грицак став переможцем ІІ етапу та учасником ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Вчительці було присвоєно педагогічне звання «старший вчитель».

З 2003 по 2005 роки учень Петро Козак був переможцем ІІ етапу та учасником ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, за що нагороджений Дипломом ІІІ ступеня управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації. Закінчив фізико-математичний ліцей при Київському національному університеті імені Т.Г Шевченка, поступив на механіко-математичний факультет даного навчального закладу.

Багато учнів Віри Степанівни навчалися у Західноукраїнській математичній школі при Тернопільському педагогічному університеті ім. В.Гнатюка. З 2005 року школярі постійно беруть участь у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру».

У 2011 році, за багаторічну сумлінну працю на ниві освіти, успіхи у навчанні та вихованні учнівської молоді, вчителька нагороджена Грамотою управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації.

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм Указом Президента України від 30 вересня 2011 року №958/2011 Вірі Степанівні присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України».

В знак глибокої шани і поваги своїй вчительці, яка виховала не одне покоління математиків у с. Васильківці, голова Ради директорів «Мрія Агрохолдинг», житель села Іван Миколайович Гута 1 вересня 2011 року під час Свята Першого дзвінка здивував всіх присутніх надзвичайним сюрпризом — він подарував Вірі Степанівні новий автомобіль Lada 112 (ВАЗ 2112).

Шедрий Першовересень!!!