Головна < Школа < Особливості
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0% [0 Голоса (ів)]

Особливості навчального закладу 

Професії опановують ще в школі

Васильковецькі  школярі можуть стати водіями, трактористами та операторами комп’ютерного набору

Ідея профільного навчання сьогодні актуальна, як ніколи. Адже в сучасному світі будь-які знання є дуже необхідні.  Чому ж діти, які навчаються в школі, не можуть здобувати практичні вміння і навички, котрі допоможуть їм реалізувати себе в дорослому житті?

У спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів с. Васильківці  освітню теорію вже встигли перевірити на практиці. З 2010 – 2011 навчального року для учнів 10-11 класів організували навчання за трьома профільними напрямами: підготовка водіїв автотранспортних засобів «В»і «С1», трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва та операторів комп’ютерного набору. 


Ці професії є надзвичайно важливими, адже саме такі викосокваліфіковані спеціалісти потрібні на ринку праці нашого регіону, а особливо селу Васильківці, на території якого знаходиться центральний офіс Агрохолдингу «Мрія» та діє десять  фермерських господарств.

Школярів навчають кваліфіковані спеціалісти. Підготовку водіїв автотранспортних засобів категорії «В»і «С1» здійснюють викладачі та майстри виробничого навчання Гусятинської міжшкільної навчально–виробничої майстерні.

Трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва (код професії 8331.2) навчають викладачі та майстри виробничого навчання Хоростківського професійного сільськогосподарського ліцею.

Для того, щоб діти могли на практиці засвоїти теоретичні знання, Агрохолдинг «Мрія» подарував школі автомобіль ВАЗ-2107 та трактор МТЗ

Щоб навчити дітей всіх премудростей професії «оператор комп’ютерного набору» створили методичну комісію викладачів та майстрів виробничого навчання. Усі вони мають відповідну базову освіту, досвід роботи та належну методичну підготовку. Щоб  забезпечити ефективне засвоєння теорії і практики комп’ютерного набору у школі діють 2 спеціалізовані кабінети та лабораторія інтерактивного навчання. Завдяки цьому навчальний заклад отримав ліцензіюспеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням інформаційних технологій та технологічних дисциплін.